اخبار »

یازدهمین جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان زنجان تشکیل شد.

جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت وبا اکثریت اعضای هیئت مدیره این جمعیت برگزار شد.

کدخبر : 22734 / تاریخ خبر :  10/11/96  / ساعت خبر :  10

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  در این نشست با اشاره به سفر دبیرکل محترم جمعیت هلال احمر و هیئت همراه به استان زنجان گزارشی از ازاین سفرارائه کرد و افزود: برنامه ریزی خوبی صورت گرفته بود که باتلاش عوامل اجرایی و همکاران استان برنامه ها بموقع اجرائ شد . دیدار بااستاندار ، حضور در مراسم تجلیل از داوطلبان ، امدادگران ، جوانان و خیرین برترمشارکت کننده در زلزله کرمانشاه وشرکت در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه ها ، کلنگ زنی احداث ساختمان پایگاه امداد ونجات جاده ای شهید شهریاری در عوارضی زنجان – قزوین و بازدید از پایگاه شمالغرب استان  ازجمله برنامه های سفر بود .

ﺳﻪشنبه, 10 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (14)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
امدادرسانی هلال احمر استان زنجان به در راه‌ماندگان از ۳۱۶۰ نفر گذشت

امدادرسانی هلال احمر استان زنجان به در راه‌ماندگان از ۳۱۶۰ نفر گذشت

همزمان با بارش برف و وضعیت نامناسب جوی در محورهای مواصلاتی استان زنجان بیش از ۲۶۷ خودرو از برف و کولاک نجات یافتند و ۳ هزار و ۱۶۷ مسافر از امدادهای هلال احمر بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، بارش برف سنگین که از روز شنبه آغاز شد به مسدود شدن راه‌های مواصلاتی از جمله آزادراه زنجان - قزوین، زنجان -طارم و تهم -چورزق انجامید و همین موضوع سبب شد که برخی از هموطنان‌ ما اسیر کولاک و برف شدند و به کمک نیروهای امدادی اسکان اضطراری برای این عزیزان فراهم شد.

شهرام میرزایی امروز صبح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از اسکان بیش از 2 هزار و 604 نفر خبر داد که فقط 865 نفر آن‌ها در حسینیه اعظم زنجان اسکان داده شدند

دوشنبه, 09 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خبرداد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خبرداد:

امدادرسانی به ۹۰۰۰ مسافر گرفتار در جاده های زنجان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از امدادرسانی به بیش از ۹ هزار و ۳۶۰ مسافر در راه مانده در جاده‌های استان زنجان طی ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

دوشنبه, 09 بهمن,1396/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (18)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
اولین234567891011انتها