اخبار »

افتتاح خانه هلال ابهر

افتتاح خانه هلال ابهر

خانه هلال اصناف و بازاریان ابهر با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ، مدیرکل مدیریت بحران استان و مسئولان شهرستانی و بازاریان و خیرین شهرستان ابهر افتتاح شد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان درحاشیه افتتاح خانه هلال بازاریان و اصناف گرامیداشت هفته هلال احمر گفت: خانه هلال با هدف توسعه شبکه داوطلبی جمعیت هلال احمر، توانمند سازی روستاهای آسیب پذیر در برابر مخاطرات، ارائه خدمات امدادی و آموزشی با استفاده از ظرفیت داوطلبی این روستاها ایجاد شده است.
چهارشنبه, 19 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (22)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
دیدار کارکنان ، داوطلبان ،  امدادگران و اعضای جوانان هلال احمر شهرستان طارم با امام جمعه

دیدار کارکنان ، داوطلبان ، امدادگران و اعضای جوانان هلال احمر شهرستان طارم با امام جمعه

در چهارمین روز از هفته بزرگداشت هلال احمر جمعی از کارکنان داوطلبان ، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان طارم با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند .

در این دیدار محی الدین شفیعی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم ضمن تبریک هفته صلیب سرخ و هلال احمر ،گزارشی از فعالیتهای انجام یافته در جمعیت هلال احمر طارم ارائه نمود.
چهارشنبه, 19 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (19)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر  نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان  با کارکنان و اعضای این جمعیت برگزارشد .

بمناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر نشست صمیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با کارکنان و اعضای این جمعیت برگزارشد .

در این نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با کارکنان ، امدادگران ، جوانان وداوطلبان در اتاق کنفرانس ساختمان جمعی هلال احمر شهرستان زنجان با حضور مدیرعامی جمعیت ، معاون امداد ونجات ، معاون جوانان و معاون آموزش و پژوهش برگزار شد .

شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ گفت: کارمندان هلال احمر بایستی به خود ببالند که عضو یک موسسه عام المنفعه هستند و برای کمک به دیگران از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی با اشاره به تلاش بی وقفه کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر در حوادث گفت: منش و رفتار نجاتگران و اعضا در ذهن افراد تاثیر گذار خواهد بود و می تواند رسالت و اهداف جمعیت را به همگان بشناساند.
چهارشنبه, 19 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (19)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
12345678910انتها