اخبار »

زنجان| آموزش‌های هلال احمر باید در سطح استان زنجان گسترش یابد

زنجان| آموزش‌های هلال احمر باید در سطح استان زنجان گسترش یابد

امام جمعه زنجان بر گسترش آموزش‌های هلال احمر در سطح استان تاکید کرد و گفت: آموزش‌ها باید در مساجد برای عموم مردم برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، آیت‌الله خاتمی ظهر امروز در دیدار با کارکنان هلال احمر استان زنجان اظهار داشت: شعار همه جا برای همه کاملترین توصیف از نهاد هلال احمر است.
وی با تقدیر از عملکرد هلال احمر استان زنجان گفت: نمونه‌های زیادی از رشادت‌های نیروهای هلال احمر سراغ دارم و کمک به همنوع خود چه برادر دینی و چه برادر غیر دینی یک اصل است.
شنبه, 22 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (19)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
نخستین مرکز توانبخشی هلال احمر زنجان افتتاح می‌شود

نخستین مرکز توانبخشی هلال احمر زنجان افتتاح می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از برنامه‌ریزی برای افتتاح نخستین مرکز توانبخشی در هفته آینده خبر داد و گفت: این افتتاح برای ارائه خدمت به جامعه هدف انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، شهرام میرزایی ظهر امروز در دیدار کارکنان و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان با نماینده ولی فقیه در استان زنجان با ارائه گزارشی از فعالیت این جمعیت اظهار کرد: زنجان به شهر شور و انسان دوستی شهرت دارد به همین دلیل فعالیت‌های خیرخواهانه توسط جمعیت هلال احمر در این استان ادامه می‌یابد.
شنبه, 22 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:

| دوره‌های آموزشی تخصصی برای امدادگران و نجاتگران برگزار می‌شود

مدیرعامل هلال احمر استان زنجان درحاشیه مراسم غباروبی مزارشهدا با تاکید بر توسعه آموز‌ش‌های امدادی گفت: دوره‌های تخصصی امداد و نجات برگزار می‌شود.

به‌ گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، کارکنان هلال احمر استان زنجان در ششمین روز هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در گلزار شهدا حضور یافتند و با آرمان‌های امام(ره) و شهدا تجدید بیعت کردند.
شهرام میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: به گونه‌ای نیروهای هلال احمر همانند شهدا ایثار و شجاعت دارند چون که هنگام اعزام به ماموریت باید خانواده خود را ترک کنند و با شجاعت و از خود گذشتی جان انسان‌ها را نجات دهد.
شنبه, 22 اردیبهشت,1397/نویسنده: هلال احمر استان زنجان/تعداد نمایش ها (16)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار عمومی
کلمات کلیدی:
RSS
12345678910انتها