اخبار »

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

سیل در زنجان خسارت مالی و جانی برجا گذاشت

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/یکشنبه, 06 خرداد,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:طغیان رودخانه‌ها در اثر بارش شدید در استان زنجان خسارت مالی و جانی برجا گذاشت.
شهرام میرزایی در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار کرد: در پی بارش شدیدی که روز گذشته در زنجان به وقوع پیوست، با طغیان رودخانه‌ها یک خودور با سه سرنشین در روستای اند‌آباد گرفتار سیل شد که در این حادثه دو نفر از سرنشینان جان خود را از دست داده و یکی از سرنشینان نجات یافت.
وی با بیان اینکه بارش های روز گذشته خسارت های زیادی را در شهرستان ماهنشان از خود برجا گذاشته است، اظهار کرد: سیل باعث مفقود شدن سه نفر شده است.
وی با بیان اینکه تیم های امداد و سیلاب هلال احمر استان زنجان بلافاصله برای پیدا کردن مفقودین در روستای اند آباد سفلا و علیا حضور پیدا کرده اند، ابراز کرد: روستای سیل زده در 70 کیلومتری شهرستان ماهنشان واقع شده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اینکه عملیات امداد و نجات برای پیدا کردن افزاد مفقود شده از ساعت 18عصر روز گذشته آغاز شده است، عنوان داشت: عملیات امداد و نجات توسط تیم های امداد و سیلاب تا ساعت هشت صیح امروز 6 خرداد ماه ادامه داشت.
میرزایی با بیان اینکه تیم های امداد و سیلاب توسط تیم آنست موفق شدند روز گذشته یک نفر(آقا) را به صورت زنده و یک فوتی(پسر 18 ساله) را پیدا کنند، افزود: عملیات امداد و نجات برای پیدا کردن نفر سوم تا صبح امروز ادامه داشت.
وی با اشاره به اینکه از ساعت شش تا هشت صبح امروز نیروهای امدادو سیلاب توسط تیم آنست موفق شدند جنازه نفر سوم را که متعلق به یک آقا است را پیدا کنند، تصریح کرد: نیروهای هلال احمر استان زنجان برای امداد رسانی به مردم سیل زده در محل حضور دارند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: هفت تیم عملیاتی هلال احمر ،2 تیم آنست و 5 تیم امداد و سیلاب در روستای سیل زده حضور داشتند.
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (36)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x