اخبار »

با شرکت 300نفر دانش آموز؛ برگزاری ششمین دوره مسابقات المپیاد آماده استانی در زنجان

با شرکت 300نفر دانش آموز؛ برگزاری ششمین دوره مسابقات المپیاد آماده استانی در زنجان

ششمین مرحله مسابقات استانی المپیاد آماده طرح ملی دادرس در زنجان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان ، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ، نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور معاون آموزش و سلامت آموزش و پرورش استان و جمعی از مسولان استانی در پایگاه امداد ونجات شمالغرب این جمعیت برگزار شد.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/ﺳﻪشنبه, 01 خرداد,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
میرزایی گفت: باید آموزش را جدی گرفت و نسبت به آن اهتمام ورزید و از مجموعه آموزش ها بهره گرفت و آحاد جامعه را با مهارت ها آشنا ساخت تا در مواقع سخت بلادرنگ وارد صحنه شویم.
وی تصریح کرد: با آموزش می توان کاری کرد که مدیریت بحران بخشی از فرهنگ عمومی و رفتار ما شود در این راه آموزش و پرورش تاثیر گذارترین شریک در انجام ماموریت های هلال احمر است.
درادامه مراسم معاون جوانان جمعیت هلال احمراستان زنجان گفت: با شرکت نزدیک به 300 نفر از دانش آموزان ششمین دوره مسابقات المپیاد آماده استانی (طرح دادرس ) استان در پایگاه امداد ونجات شمالغرب برگزار شد .
فاطمه جمشیدی اظهار داشت: ششمین دوره مسابقات المپیاد آماده استانی(طرح دادرس) استان زنجان ، با شرکت نزدیک به 300 نفر از دانش آموزان دختر و پسر بمدت 2 روز – 23 و 24 اردیبهشت – درپایگاه امداد ونجات شمالغرب جمعیت هلال احمر استان زنجان برگزار شد .
وی افزود: این مسابقات در چهار آیتم اطفاء حریق، حمل مصدوم، تخلیه اضطراری و کمکهای اولیه با حضور 14 تیم از 7شهرستان در قالب تیمهای 14 نفره دختر و پسر به صورت جداگانه برگزار شد.
بر اساس این گزارش؛ این مسابقات در سطح درون مدرسه ای و شهرستانی برگزار و تیم های برتر هر شهرستان در مرحله استانی با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیمهای برتر این مرحله در بخش خواهران به ترتیب شهرستان های خدابنده ، زنجان و ابهر اول تا سوم و خدابنده به عنوان تیم اخلاق برگزیده شدند و در بخش برادران به ترتیب شهرستان های زنجان ، خدابنده و ابهر اول تا سوم و خدابنده به عنوان تیم اخلاق انتخاب و به مسابقات کشوری راه یافتند.

This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (27)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x