اخبار »

رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر عنوان کرد:  نهضت صلیب سرخ و هلال احمر باید یک صدا باشند

رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر عنوان کرد: نهضت صلیب سرخ و هلال احمر باید یک صدا باشند

رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال احمر، گفت: نهضت صلیب سرخ و هلال احمر باید همواره یک صدا باشند.

نویسنده: هلال احمر استان زنجان/ﺳﻪشنبه, 28 فروردین,1397/دسته ها: اخبار عمومی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
وی افزود: در همه سفرها با حوادث و مسائل زیادی روبه‌رو شدم، اما همواره تعهد و شایستگی داوطلبان برای حفظ اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر را دیدم.

رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر با بیان اینکه نقطه قوت همه ما این است که به عنوان نهضت صلیب سرخ و هلال احمر همواره یک صدا باشیم و به نیازمندان کمک کنیم، تاکید کرد: تعداد زیادی از مردم در کشور سوریه تجربه وحشتناکی از بمباران دارند و به همین علت صلیب سرخ و هلال احمر باید صدای واحد داشته باشند. در حالی‌که مردم سوریه نیاز به صلح دارند، ما به عنوان صلیب سرخ و هلال احمر باید از جمعیت‌های ملی حمایت کنیم.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر سوریه در کشور فلسطین هم جمعیت هلال احمر حضور دارد، بیان کرد: این جمعیت ها سال‌هاست که تعهد خود را انجام داده اند. در کشور سوریه و فلسطین داوطلبان زندگی خود را به صورت روزانه به خطر می‌اندازند تا بتوانند به مردم کمک کنند و وظایف خود را انجام دهند.

به گفته روکا، برادران و خواهران زیادی روزانه برای انجام وظایف، زندگی خود را از دست می‌دهند و این نمونه‌ها به همه ما راهنمایی می‌کند و الهام‌بخش کارهای روزانه ما در هلال احمر و صلیب سرخ خواهد بود.

رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت‌های ملی صلیب سرخ و هلال احمر خاطرنشان کرد: همه ما باید به کمک جمعیت صلیب سرخ و هلال احمر سوریه بشتابیم. همان‌طور که این کار در در زلزله کرمانشاه اتفاق افتاد و همه کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه جمعیت ملی قوی، جمعیتی است که در سطح جامعه کار می‌کند و شما باید افتخار کنید که در بین مردم حضور دارید، تصریح کرد: هر بار که از هلال احمر بازدید می‌کنم به این نکته تاکید می‌کنم که همواره باید برای امدادرسانی آماده باشیم.

روکا تاکید کرد: باید به نقش جوانان در نهضت صلیب سرخ و هلال احمر اشاره کرد؛ پیام من به جوانان داوطلب هلال احمر این است که جوانان باید همواره متقاضی باشند و پایه‌های تغییرات را در کشور بنا کنند.
This is trial version.
Print

تعداد نمایش ها (6)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x